Web-IP.ru - Система Активной Рекламы Заработок в Интернет WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Вторник, 26.11.2024
WMZdoroga.at.ua
Меню сайта
Категории раздела
Инструкции
сделай сам
Журналы
Ликбез
Реклама
Главная » Файлы » Книги » Инструкции

Инструкция по ремонту локомотивных скоростемеров ЦТ-0073
18.06.2009, 00:52
Инструкция по ремонту локомотивных скоростемеров ЦТ-0073




З. ВИЗНАЧЕННЯ
У цій інструкції використовуються такі терміни та визначення:
- абсолютна похибка (вимірювання) - різниця між ре зультатом вимірювання та умовно істиним значенням вимірювальної величини;
- метрологічна атестація засобів вимірювальної техніки (засобів вимірювань) - дослідження засобів вимірювальної техніки (засобів вимірювання), які не підлягають державним випробуванням, з метою визначення їхніх метрологічних характеристик та видачі відповідного документа;
- варіація показу засобу вимірювань - різниця між двома показами засобу вимірювання, коли одне і теж значення вимірюваної величини досягається внаслідок її збільшення чи зменшення;
- міжповірочний інтервал - установлений максимальний проміжок часу між первинною та першою періодичною повіркою, а також між двома послідовними періодичними повірками.
- повірка засобів вимірювальної техніки - встановлення придатності засобів вимірювальної техніки, на які поширюється державний
метрологічний нагляд, до застосування, на підставі контролю їхніх метрологічних характеристик;
- повірочне клеймо - знак встановленої форми, що його наносять на засоби вимірювальної техніки, які визнані придатними для застосування після їх повірки.
- еталон - засіб вимірювальної техніки, що забезпечує відтворення і (або) зберігання одиниці вимірювань одного чи декількох значень, а також передачу розміру цієї одиниці іншим засобам вимірювальної техніки.
4 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
4.1 Встановлення на локомотиви і моторвагонний рухомий склад швидкостемірів здійснюється за кресленнями заводу- виробника.
4.2 На локомотивах і моторвагонному рухомому складі залізниць України застосовуються локомотивні швидкостеміри ЗСЛ-2М (надалі швидкостеміри) з межами вимірювання швидкості 150 км/год і 220 км/год.
4.3 Швидкостеміри є вимірювальними пристроями, які встановлюються на локомотивах та на моторвагонному рухомому складі для виконання наступних функцій:
- показання швидкості руху, пройденого шляху, добового часу;
- реєстрація швидкості руху, пройденого шляху, добового часу руху і стоянок, тиску повітря у гальмівній магістралі й режиму гальмування, реєстрації напрямку руху і сигнальних вогнів локомотивного світлофора;
- сигналізації контролюючих швидкостей (кількість сигналів - чотири)
4.4 По принципу дії швидкостеміри відносяться до механічних і призначені для роботи від привода, конструкція і монтаж якого повинні забезпечувати передачу обертання від коліс локомотива до приводного вала швидкостеміра.
4.5 Ця інструкція визначає основні вимоги, які пред'являються до технічного обслуговування і ремонту швидкостемірів та приводів до них.
4.6 Ця інструкція також поширюється на ремонт швидкостемірів СЛ-2М.
4.7 Заміни конструкції та електричних схем швидкостемірів, установлених на локомотивах і моторвагонному рухомому складі, виконувати тільки з дозволу Головного управління локомотивного господарства Укрзалізниці.
4.8 Відповідальність за забезпечення справного стану і безперебійної роботи швидкостемірів покладається на працівників цеху по ремонту швидкостемірів.
Категория: Инструкции | Добавил: NeoBond1
Просмотров: 4145 | Загрузок: 363 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Реклама ПИПЛ ГРОУП
Друзья сайта
lusana.ru-Презентации androidvsyou.at.ua
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz